Przyjdź i zobacz Katowice o zachodzie słońca – widok, który zapada w pamięć na długo. ✨
„Ci, którzy pozostali” — spotkanie z Olimpią Dobosz autorką wystawy
„Ci, którzy pozostali” — wystawa malarstwa Olimpii Dobosz w Panteonie Górnośląskim w Katowicach.
Poniedziałek
Wtorek – Piątek
Sobota
Niedziela
wystawa nieczynna
9:00 – 17:00
10:00 – 18:00
13:00 – 18:00
Informacje o niestandardowych godzinach otwarcia znajdują się w zakładce „Wydarzenia” oraz w naszych mediach społecznościowych.
Ostatnie wejście na wystawę: godzina przed zamknięciem
Ostatnie wejście na tarasy: pół godziny przed zamknięciem
15 zł
10 zł
10 zł od osoby
1 zł
Panteon Górnośląski w Katowicach jest instytucją kultury prowadzoną przez Województwo Śląskie, Archidiecezję Katowicką oraz Miasto Katowice jako wspólna instytucja kultury. Nadzór bezpośredni nad Panteonem Górnośląskim sprawuje Zarząd Województwa Śląskiego.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.