ikona-lokalizacja

ul. Plebiscytowa 49A
40-041 Katowice

Oferta edukacyjna dla szkół na rok szkolny 2023/24  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Panteonu Górnośląskiego w Katowicach instytucji kultury, której celem jest pokazanie, w nowoczesny i ciekawy sposób, sylwetek i osiągnięć najważniejszych postaci „stąd” – powstańców śląskich, ofiar totalitaryzmów, ludzi Kościoła oraz wybitnych przedstawicieli nauki, kultury i sportu. Dla Państwa uczniów oferujemy:

 

Zajęcia edukacyjne

Panteon Górnośląski przygotował szeroką gamę zajęć edukacyjnych realizujących założenia podstawy programowej, dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Wykłady

Specjalnie z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych, Panteon Górnośląski w Katowicach przygotował propozycje bezpłatnych wykładów realizujących założenia podstawy programowej.

Wystawy

Zapraszamy do skorzystania z oferty prezentacji wystaw planszowych przygotowanych przez Panteon Górnośląski w Państwa szkołach. Całość kosztów i montaż po naszej stronie!

Punkt widokowy i kawiarnia

Jednym z punktów wycieczki do Panteonu Górnośląskiego może być wizyta na tarasach widokowych zlokalizowanych na dachu katowickiej archikatedry lub chwila odpoczynku w kawiarni „Panteonka”.

 

 

Do końca 2023 r. Panteon Górnośląski przystąpi do akcji „Kolej na zniżki” – z ważnym biletem Kolei Śląskich bilety do Panteonu kupią Państwo za połowę ceny.

 

 

Koszt zajęć lub zwiedzania z przewodnikiem: 10 zł/os. + 40 zł/grupa

Wszystkie szczegóły i zdjęcia znajdą Państwo na stronie www.panteon-gornoslaski.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr. 784 906 432.